Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Cumberland 72” Pedestal Bench is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-CUP1672FS |
| Type | Benches |
| Category | Dining Room |
| Collection | Cumberland |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Cumberland 72" Pedestal Bench With Fabric Seat |
| Height | 18" |
| Width | 72" |
| Depth | 16" |