Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Devon King Bed is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 326220B |
| Type | Beds |
| Category | Bedroom |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Marrying the comfort of upholstered fabric with the rustic charm of a Studio-finished wood, the Devon Bed will add texture and aesthetic appeal to spaces. |
| Height | 62" |
| Width | 79" |
| Depth | 86" |
| Options | Headboard Only |
| Features |
|
| Finish | Studio |
| Fabric | Artisan Sand-50% Viscose, 30% Polyester, 20% Linen |