Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Dining Room Love Joy Bliss Side Chair is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 956A626-RTA |
| Type | Chairs |
| Category | Dining Room |
| Collection | Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Sprinkle style around your dining table with the Love Joy Bliss Side Chair, which is upholstered in a Woven Pewter fabric, features an Alabaster finish, and is perfected with soft gold metal caps on each leg. |
| Height | 39" |
| Width | 21" |
| Depth | 25" |
| Features |
|
| Finish | Alabaster |
| Fabric | Woven Pewter - 66% Polyester, 34% Rayon |