Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sofas is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2968 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Deep seats and a semi-attached back are features of this sofa set. Available as a chair, loveseat, and sofa. Expertly crafted by Canadian upholstery artisans. |
| Height | 38" |
| Depth | 40" |
| Length | 82" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 26" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather, Style 3968 |
| Features |
|
| Pillow |
|