Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sofas is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2A2 Alessandra Connections |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Sofa set has a semi-attached back and box seat, with two arm styles to choose from. A very transitional sofa that can easily fit into a modern lifestyle. Made by a Canadian manufacturer. |
| Height | 19" |
| Depth | 24" |
| Length | 32" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 25" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather - Style 3A1; Sectional - Style Alessandra Connections 2A1/3A1 & 2A2. |
| Features |
|
| Pillow |
|