Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sofas is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2401 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Canadian made sofa with tight back and low arms. Available as a double or queen sofa bed. Modern clean lines with an optional contrast welt. |
| Height | 34" |
| Depth | 38" |
| Length | 81" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 25" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Features |
|
| Pillow |
|