Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sofas is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2323 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Classic transitional style sofa. Available as a Sofa, loveseat, chair and a half, and ottoman. You cannot go wrong with a Canadian built sofa set, made with quality and care. |
| Height | 39" |
| Depth | 39" |
| Length | 89" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 26" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Features |
|
| Pillow |
|