Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sofas is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 3483 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Sofa with wide arm and Semi Attached back offers a Modern look for a transitional lifestyle. Quality Canadian made upholstery. Optional wood or chrome sofa legs allow you to play with the style. |
| Height | 38" |
| Depth | 39" |
| Length | 86" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 26" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in fabric - Style 2483 . |
| Features |
|