Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Steel City 4ft Bench is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-SCP1648WS |
| Type | Benches |
| Category | Dining Room |
| Collection | Steel City |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Steel City 48" Bench with Wood Seat |
| Height | 18" |
| Width | 48" |
| Depth | 16" |