Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Belmont Display Cabinet is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-BE272 |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Belmont |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Belmont Display Cabinet with 2/Glass Doors & 2/Wood Doors & 2/Glass Adjust Shelf & 1/Wood Adjust Shelf |
| Height | 72" |
| Width | 39-3/4" |
| Depth | 18" |