Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Home Office Bookcases is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | Brinks |
| Type | Bookcases |
| Category | Home Office |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Black glass shelves. Metal frame in black powder coating finish. |
| Height | 76" |
| Depth | 14" |
| Length | 34" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in Console, 015-4018C . |
| Features |
|