Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Dining Room Boulder Round Dining Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U462656 |
| Type | Tables |
| Category | Dining Room |
| Collection | Dwell |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Boulder Round Dining Table brings a sense of communal warmth with its inviting circular design and striking X-base, finished in a warm Boulder medium-brown. Its clean lines and natural wood grain create a sophisticated yet relaxed dining atmosphere, perfect for intimate gatherings and shared meals. |
| Height | 30" |
| Width | 54" |
| Depth | 54" |
| Features |
|