Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Brooklyn Sideboard is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-BR420G |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Brooklyn |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Brooklyn Sideboard w/2 Glass Doors & 3/Dwrs in Center & 4/Glass Adjust. |
| Height | 41" |
| Width | 68-3/4" |
| Depth | 19-1/4" |