Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Chairs is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2781 |
| Type | Chairs |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Chair is a 1970’s inspired silhouette, a modern take on the club chair. Supported by a sleek metal frame, the sloped arm design offers comfort with an enveloping rounded back. |
| Height | 30" |
| Depth | 33" |
| Length | 34" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 26" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather - Style 3781 . |
| Features |
|