Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Chattanooga Sideboard is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-CH410 |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Chattanooga |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Chattanooga Sideboard w/2 Wood Doors on Left & 3/Dwrs on Right & 1/Wood Adjust. |
| Height | 41" |
| Width | 68-3/4" |
| Depth | 18-1/2" |