Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Home Office Contempo 28x64 Executive Desk is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | N-CO2864 |
| Type | Desks |
| Category | Home Office |
| Collection | Contempo |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Contempo Double Pedestal Desk with Legal-Letter File Dwrs |
| Height | 30-1/2" |
| Width | 64" |
| Depth | 28" |