Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Duncan Sofa - Special Order is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 882511 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Elevate the look and feel of living room spaces with the Duncan Sofa, designed with an opulent frame and exquisitely finished with button-tufted upholstery. |
| Height | 32" |
| Width | 98" |
| Depth | 36" |
| Dimensions Details | Frame Height: 32" |
| Features |
|