Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Evora Display Cabinet is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-EV270 |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Evora |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Evora Display Cabinet with 2 Drawers & 2 Glass Doors with 2/Glass Adjust Shelves |
| Height | 45" |
| Width | 39-3/4" |
| Depth | 18" |