Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Lotus Metal Base Sideboard w/4 Glass Doors & 7/Drawers & 4/Glass Adjust Shelves is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-LTMB620G |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Lotus |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Lotus Metal Base Sideboard w/4 Glass Doors & 7/Drawers & 4/Glass Adjust Shelves |
| Height | 38-1/4" |
| Width | 94-3/4" |
| Depth | 19-1/4" |