Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Pescadero Credenza is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U225A778 |
| Type | Cabinets |
| Category | Living Room |
| Collection | Erinn V x Universal |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Weathered oak veneer doors accented with inset satin bronze hardware add visual interest against the dark wood base. |
| Height | 34" |
| Width | 84" |
| Depth | 19" |
| Features |
|