Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Bedroom Phillipe Wardrobe is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-P50 |
| Type | Cabinets |
| Category | Bedroom |
| Collection | Phillipe |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Phillipe Wardrobe with 4 Drawers 2 Adjustable Shelves Behind the Doors |
| Height | 75" |
| Width | 41" |
| Depth | 26-1/8" |