Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sofas is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | Pluto |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Country of Origin | Made In Italy |
| Height | 36" |
| Depth | 39" |
| Length | 83" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Features |
|