Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sofas is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 3933 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | This sofa is large and in charge with its classic traditional styling. Semi attached back with classic curve, large rounded arms with nail stud detailing and wood base with ornamental legs. |
| Height | 40" |
| Depth | 40" |
| Length | 92" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 20" |
| Arm Height | 28" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in fabric - Style 6933 . |
| Features |
|
| Pillow |
|