Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Sophie Ottoman is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U459504-1759-1 |
| Type | Ottomans |
| Category | Living Room |
| Brand | Universal Furniture |
| Height | 18" |
| Width | 34" |
| Depth | 27" |
| Fabric | Rani Artic |