Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Yorkshire Sideboard is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-Y240 |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Yorkshire |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Yorkshire Sideboard w/2 Wood Doors & 2/Dwrs & 1/Wood Adjust. |
| Height | 40" |
| Width | 43-7/8" |
| Depth | 19-1/8" |