Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Bimini Chest is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U330D365 |
| Type | Chests and Dressers |
| Category | Bedroom |
| Collection | Weekender Coastal Living Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The textured Bimini Chest is a true gem with a blue, wallpaper-wrapped body offset by long acrylic pulls. Bring an instant pop of color and storage into any interior with this serene selection. |
| Height | 29" |
| Width | 36" |
| Depth | 18" |
| Features |
|