Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Breeze Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U181356 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Showcasing a free-spirited silhouette, the Round Nightstand pushes design boundaries with its half-moon shaped shelves and a complementing marble top. |
| Height | 30" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| Features |
|
| Finish | White Oak |