Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Living Room Chattanooga Open Coffee Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | N-CH46X |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Chattanooga |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Chattanooga Open Coffee Table with Shelf |
| Height | 19" |
| Width | 46" |
| Depth | 23" |