Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Night Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U225A357 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Erinn V x Universal |
| Brand | Universal Furniture |
| Height | 27" |
| Width | 28" |
| Depth | 18" |
| Features |
|
| Finish | Weathered Oak |