Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Boulder Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U462356 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Dwell |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Boulder Nightstand showcases the collection's architectural inspiration with its distinct latticework detailing, finished in a warm Boulder medium-brown. This piece offers both open and drawer storage, combining functionality with a touch of sophisticated design. Its unique texture and clean lines bring a refined, yet natural aesthetic to your bedside. |
| Height | 28" |
| Width | 33" |
| Depth | 18" |
| Features |
|