Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Contempo Sideboard is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-CO450 |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Contempo |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Contempo Sideboard w/2 Wood Doors & 2/Center Glass Door & 4/Dwrs & 2/Wood & Glass Adjust. |
| Height | 40" |
| Width | 79-1/2" |
| Depth | 18-3/4" |