Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Evora Sideboard is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-EV310 |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Evora |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Evora Sideboard w/1 Wood Door on Left & 3/Dwrs on Right with 1/Wood Adjust Shelf |
| Height | 35-3/8" |
| Width | 48-1/4" |
| Depth | 18" |