Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Gaia Sofa - Special Order is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U344501 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Universal Furniture |
| Height | 38" |
| Width | 88" |
| Depth | 39" |
| Dimensions Details | Frame Height: 35" |