Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Bedroom Laguna 6 Drawer Dresser is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | N-LA18 |
| Type | Chests and Dressers |
| Category | Bedroom |
| Collection | Laguna |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Laguna 6 Drawer Dresser |
| Height | 32-1/4" |
| Width | 57-1/8" |
| Depth | 18" |