Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Living Room Laguna End Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | N-LA23 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Laguna |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Laguna End Table with Drawer and Shelf |
| Height | 23" |
| Width | 21" |
| Depth | 24" |