Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Dining Room River Rock Wood Back Side Chair is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U462A626 |
| Type | Chairs |
| Category | Dining Room |
| Collection | Dwell |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The River Rock Wood Back Side Chair combines classic design with a modern twist. Featuring a woven nylon seat for added durability and a light and airy River Rock finish, its clean lines and simple silhouette bring a touch of casual elegance to your dining space. The chair's comfortable design and natural wood finish create a welcoming and stylish seating option. |
| Height | 34" |
| Width | 21" |
| Depth | 21" |
| Features |
|
| Fabric | Monique Linen |