Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Sandbar Console Stool is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U330803-S |
| Type | Stools |
| Category | Living Room |
| Collection | Weekender Coastal Living Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The ultimate expression of beachy-cool, the Sandbar Stools brings depth to interiors with its rattan body and offers additional comfort. |
| Height | 26" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Features |
|
| Fabric | Nomad Snow |