Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Weekender Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U330350 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Weekender Coastal Living Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Accentuate bedsides with the Weekender Nightstand, designed with three spacious drawers and a simple silhouette. The calming knotty oak finish and dainty silver pulls add to its casually chic sensibility. |
| Height | 28" |
| Width | 28" |
| Depth | 18" |
| Features |
|