Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2M1 Marco Connections |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Modern sectional with loose back and box seat with top stitch. This uber stylish sectional comes with premium high-resiliency super soft foam core for comfort and longevity. This style also offers reversible seat cushion, waffled on one side and plain on the other. Choose between 7†wood legs to create a mid-century look or 6.7†metal legs to create a chic modern look |
| Height | 37" |
| Depth | 38" |
| Length | 86" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 23" |
| Arm Height | 29" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather - Style 3M1 . |
| Features |
|
| Pillow |
|