Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2TS3 Transformer Sleeper |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | This Transformer Sleeper has transformed having over night guests. Super easy to open and go, no seat cushions to store. Premium memory gel foam mattress. Available with 2 different arm options. Available in Queen or Double sofa bed. |
| Height | 36 " |
| Depth | 38" |
| Length | 74" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 26" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather - Style 3TS3 Transformer Sleeper. |
| Features |
|
| Pillow |
|