Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Desert Console Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U470A823 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Desert Console Table adds a touch of understated grandeur to any space. Its light, inviting Desert finish enhances the clean lines and open design, creating a visually appealing and functional piece. |
| Height | 32" |
| Width | 74" |
| Depth | 20" |
| Features |
|