Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Abaca Cube is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 833830 |
| Type | Ottomans |
| Category | Living Room |
| Collection | Escape-Coastal Living Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Expertly woven in texture and charmingly simplistic in shape, the Abaca Cube brings a genuine depth and interest to spaces. |
| Height | 18" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Features |
|