Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Pull Up Bench is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 833380 |
| Type | Benches |
| Category | Bedroom |
| Collection | Escape-Coastal Living Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Boasting a gorgeous blending of textures, the Escape Pull Up Bench features an upholstered cushion nestled within a casually chic wicker body with subtle crisscross detailing. |
| Height | 22" |
| Width | 62" |
| Depth | 18" |
| Features |
|