Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Bedside Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 643355 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Available in both a Quartz and Charcoal finish, the Modern Bedside Table will add a majestic touch to spaces with its geometric lines and open-aired silhouette. |
| Height | 24" |
| Width | 18" |
| Depth | 20" |
| Features |
|
| Finish | Quartz |