Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Living Room Electra End Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-EL2418G |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Electra |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Electra End Table with Glass Top and Glass Shelf |
| Height | 24" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |