Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Electra Side Chair is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-EL20Fabric |
| Type | Chairs |
| Category | Dining Room |
| Collection | Electra |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Electra Side Chair in Fabric |
| Height | 36" |
| Width | 20" |
| Depth | 24" |