Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Dining Room Elena Counter Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U011B650 |
| Type | Tables |
| Category | Dining Room |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Elena Counter Table is a delightfully modern furnishing, built with a smooth stone top paired with a convenient storage drawer and a fresh white finish. |
| Height | 36" |
| Width | 60" |
| Depth | 36" |
| Features |
|
| Finish | Picket Fence |