Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Dining Room Finn Dining Bench is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U011B620 |
| Type | Benches |
| Category | Dining Room |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The genteel Finn Dining Bench features a plush upholstered body and white-hued tapered legs, offering both comfort and function. |
| Height | 24" |
| Width | 54" |
| Depth | 18" |
| Features |
|
| Finish | Picket Fence |
| Fabric | Coconut Metal |