Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Midtown Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 805350 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Midtown |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Built with an open display area and two spacious drawers, the Midtown Nightstand is defined by a regal Flannel finish and is accentuated by two Dark Pewter bar hardware pulls. |
| Height | 28" |
| Width | 30" |
| Depth | 18" |
| Features |
|
| Finish | Flannel |