Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Essence Console Table With Stools is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 915X803 |
| Type | Stools |
| Category | Living Room |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | An artful "˜two-in-one"™ furnishing of sorts, the Essence Console Table features a smooth, clean tabletop that neatly houses three upholstered stools underneath. |
| Height | 38" |
| Width | 82" |
| Depth | 16" |
| Features |
|
| Finish | Meringue |
| Fabric | Coconut Metal - 61% Olefin, 37% Cotton, 2% Polyester |